TÜKETİM TESİSLERİNİN İLETİM SİSTEMİNE BAĞLANTISI

Ülkemizde faaliyet göstermekte olan çok sayıda Tüketim Tesisinin ihtiyacı olan güvenilir ve kaliteli elektrik enerjisi ihtiyacını karşılamak üzere; tesislerin iletim gerilim seviyesinden bağlantısını temin edebilmek amacıyla, indirici TRAFO MERKEZİ ve Enerji İletim Hattı veya yeraltı kablo yapım işlerini ANAHTAR TESLİM olarak gerçekleştirmekteyiz. Müşteri odaklı, esnek ve dinamik yapımız sayesinde projelerin, tamamlanma sürelerini kısaltmaktayız. Yatırımcıya projenin her bir adımında hızlı ve akıllı çözümler sunarak, riskleri ve maliyetleri azaltmaktayız.

Sanayi Tesisleri ve Organize Sanayi Bölgeleri

Ülkemizde faaliyet göstermekte olan çok sayıda Çimento, Demir-Çelik, Liman İşletmesi ve benzeri sanayi tesisleri ile Organize Sanayi Bölgesinin ihtiyacı olan güvenilir ve kaliteli elektrik enerjisi ihtiyacını karşılamak üzere; tesislerin iletim gerilim seviyesi üzerinden bağlantısını temin edebilmek amacıyla, TRAFO MERKEZİ ve Enerji İletim Hattı veya yeraltı kablo yapım işleri ANAHTAR TESLİM olarak Şirketimizce gerçekleştirilmektedir. Söz konusu projelere ilişkin tüm danışmanlık, projelendirme, süreç takibi Şirketimizce gerçekleştirilmektedir.

Organize Sanayi Bölgelerine ait dağıtım şebekelerinde iyileştirme veya genişlemeye ilişkin çok sayıda yapım işi ANAHTAR TESLİM olarak Şirketimizce gerçekleştirilmiştir.

YUKARI